Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je utakmicu koja do sada nije viđena u istoriji NBA lige.
Foto: Beta/AP
On je tokom trajanja utakmice Denver Nagetsa protiv Finiks Sansa postigao 31 poen (13/22 iz igre), uz 22 asistencije i 21 skok.
Jokić je time postao prvi igrač u istoriji NBA lige sa postignutih najmanje 30 poena, 20 skokova i 20 asistencija.
Šutirao je 10/15 za dva poena, 3/7 za tri, kao i 2/3 sa linije za slobodna bacanja.
Nagetsi su u meču pobedili Finiks Sanse 149:141, posle produžetka nakon što su gubili 21 razlike.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
To ga je njegov menadzer stavio da je clan SNS bas briga Jokica za to neka drugi misle mi ga volimo i gledamo i on je trenutno jedini Ambasador Srpsko,Crnogorskog naroda
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je u Sijanu od Poljske 0:3 u setovima (21:25, 20:25, 23:25), u utakmici Grupe C, prvog vikenda u Ligi nacija.
Košarkaši Oklahome izjednačili su na 2:2 u pobedama protiv Indijane u finalu Američke profesionalne košarkaške lige, pošto su u noći između petka i subote na gostujućem terenu slavili 111:104.
Fudbalski savez Srbije (FSS) saopštio je da će kvalifikacione utakmice reprezentacije Srbije za plasman na Svetsko prvenstvo 2026. godine protiv Engleske i Albanije biti odigrane u Beogradu.
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Leskovcu reprezentaciju Andore, rezultatom 3:0, u utakmici Grupe K u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković je bio nekim pitanjima novinara tokom konferencije za medije na kojoj je najavio duel sa Andorom u kvalifikacijama za Mundijal 2026. godine.
Španski teniser Karlos Alkaras odbranio je titulu na Otvorenom prvenstvu Francuske, pošto je savladao Italijana Janika Sinera sa 4:6, 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3), 7:6 (2).
Najbolji srpski fudbaleri osvojili su samo bod na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. koje će se održati u Meksiku, Kanadi i Sjedinjenim državama.
Američka teniserka Koko Gof osvojila prvi put u karijeri titulu na Rolan Garosu u Parizu, pošto je u finalu pobedila prvu teniserku sveta Arinu Sabalenku iz Belorusije posle tri seta, 6:7, 6:2, 6:4.
Komentari 11
Bog
Sava
Pićuka
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar