Najefikasnija u selekciji Srbije bila je Katarina Krpež-Šlezak sa 11 golova, dok je Sanja Radosavljević postigla šest.
U reprezentaciji Litvanije najbolja je bila Aušra Arciševskaja sa devet golova.
U drugom meču iste grupe, reprezentacija Švedska je savladala Ukrajinu rezultatom 33:25 (16:11).
Rukometašice Srbije će u drugom kolu, 19. oktobra, gostovati selekciji Ukrajine u Slovačkoj, dok će Litvanija dočekati Švedsku.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
sT
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar