Potrebno je da vozači u svakoj mogućoj prilici koriste puteve višeg prioriteta.
Na naplatnim rampama na autoputevima nema zadržavanja.
Prema podacima granične policije, na graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za putnička vozila. Kamioni na Horgošu čekaju oko četiri sata, na Kelebiji tri sata, na Batrovcima oko devet sati a na Šidu šest sati.
Na brojnim deonicama na putevima u Srbiji u toku su radovi, pa je na tim mestima potreban dodatni oprez i poštovanje saobraćajne signalizacije, upozorio je AMSS. Takođe, na određenim deonicama zabranjen je saobraćaj kamiona s prikolicom i šlepera.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Piško
Tnf
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar