Putem javnog nadmetanja prodaje se fabrika stočne hrane u Aleksandrovcu (nekadašnja fabrika Bemix), u okviru koje se nalaze hala za proizvodnju, upravna zgrada, portirnica, laboratorija, magacini, silosi, garaže, kao i oprema, inventar i zalihe.
Početna cena iznosi 28,1 miliona dinara.
Javno nadmetanje zakazano je za 11. mart ove godine u 11 časova u Privrednom sudu u Kraljevu.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar