Šarčević: Prijemni za fakultete bi trebalo da počnu od 22. juna

Ministar prosvete Mladen Šarčević kaže da je već obavio sastanke u vezi sa organizacijom prijemnih ispita za fakultete, a da će sastanke nastaviti ove nedelje.
Šarčević: Prijemni za fakultete bi trebalo da počnu od 22. juna
Foto: 021.rs
Trebalo bi da prijemni bude 22. juna, ali to još uvek nije definitivno, kaže Šarčević.
 
Najavljuje probu male mature za nekoliko dana, a u junu će biti polaganje. Prema njegovim rečima, proba mala mature biće potpuno onlajn, a Ministarstvo će podeliti 2.800 aparata deci koja ih nemaju.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Joj

    21.04.2020 03:26
    Ministre
    Ko o cemu ovaj samo o prijemnima.
    Bas me zanima jel to hobi ili opsesija?
    Kakvi ministri, pa ne znam ko je gori vojska, zdravstvo ili ovaj.....
    Sramota
  • Bili Kid

    20.04.2020 22:26
    Jel Online prijemni? Jesi i ti neki strucnjak?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Država u Nišu osnovala Fakultet srpskih studija

Promenom statusa i izdvajanjem departmana za istoriju, srbistiku i ruski jezik i književnost iz sastava Filozofskog fakulteta, Vlada Srbije osnovala je novu visokoškolsku ustanovu u Nišu - Fakultet srpskih studija.