Priveden zbog grafita "OVK" na zidu srpske škole na Kosovu

Kosovska policija privela je muškarca u Vučitrnu koji je na zidu srpske škole "21. Novembar" ispisao grafit "OVK", saopštila je Policija Kosova.
Priveden zbog grafita "OVK" na zidu srpske škole na Kosovu
Foto: Pixabay
Kako se navodi, osumnjičeni je priznao da je ispisao grafit na zidu škole i prema nalogu tižioca pušten je i protiv njega je pokrenut postupak u redovnoj proceduri, prenosi RTK2.
 
Kako je ranije saopštila Kancelarija za Kosovo i Metohiju, incident se dogodio 29. aprila, kada su ujedno polomljeni prozori na školi.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Umentik

    02.05.2020 22:35
    Hteo je da ov'kovici zid.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Kamioni na Batrovcima čekaju pet sati

Kamioni na granici sa Hrvatskom u Batrovcima na izlaz iz zemlje čekaju pet sati, dok se automobili zadržavaju oko sat vremena, navode iz Granične policije za Auto-moto savez Srbije.

Vlada Srbije formirala Savet za prava deteta

Vlada Srbije je na današnjoj sednici obrazovala Savet za prava deteta, kao mehanizam za zaštitu i ostvarenje prava deteta, saopštilo je Ministarstvo za brigu o porodici i demografiju.