Vučićeva poseta Floridi pod "velom tajni" - nema troškovnika, ambasador Šutanovac ćuti
04.05.2025.•
5
Glavna tema ovih dana u Srbiji je - šta se tačno dogodilo u Americi, preciznije na Floridi, još preciznije - u Palm Biču?.
Komentari 25
Građanin Beočina
Svinjski grip, 2009. - virus H1N1 proširio se po svetu i ubio više od 200.000 ljudi
Dečja paraliza, 2014. - iako je 2012. bila skoro iskorenjena, broj obolelih je porastao 2013.
Zika virus, 2016. - raširio se značajno kroz Južnu i Severnu Ameriku
Ebola 2014 i 2019. - u prvom naletu virusa, koji je trajao od avgusta 2014. do marta 2016, bilo je zaraženo oko 30.000 ljudi, a umrlo je 11.000 u zapadnoj Africi. Drugi put vanredna situacija proglašena je prošle godine zbog širenja u afričkoj državi Kongo
Građanin Beočina
@Dejan
Jedan oboleli u odnosu na juce. Treba im par dana da azuriraju to kako treba (53 iz Vranja, 24 iz Beograda, 5 iz Leskovca, 4 iz Pirota, po troje iz Nisa i Bele Palanke, a ostala mesta po jedan u odnosu na juce). Ukupno je 221 zarazen u Novom Sadu. A ovolika je brojka danas zbog fabrike namestaja Dodic u Vranju, 53 ih je iz Vranja, nesto slicno kao i sa Jurom u Leskovcu. Propusti nadredjenih, manjak zastitne opreme za radnike, nepostovanje propisanih mera itd. Ali naravno, vlast nece da napada vlasnike i one koji su doveli do propusta vec ljude kojima bi verovatno pretio otkaz da ne idu na posao. Bitno je da ne raste broj zarazenih na respiratorima vec se odrzava ispod 20, u Novom Sadu, u KCV-u, ih ima dvoje ako se ne varam.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar