Kamioni na granici sa Hrvatskom čekaju četiri sata
20.10.2025.•
0
Auto moto savez Srbije (AMSS) saopštio je da automobili prelaze granicu bez zadržavanja, dok kamionu čekaju od dva do četiri sata da izađu iz Srbije.
Komentari 23
Mikrobilog
Pulmolog u penziji
Ukoliko su pozitivna IgG antitela, znači da je osoba preležala KOVID-19 i da zbog antitela ima zaštitu, a krvnu plazmu može dati za lečenje obolelih.
Ako su pozitivna IgM antitela, to znači da osoba ima akutno KOVID stanje i šalje se odmah da radi PCR test.
Pulmolog u penziji
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar