Tužilac: Zahtev za zabranu Levijatana naišao na opstrukciju u Ustavnom sudu
23.01.2026.•
0
Javni tužilac Vrhovnog javnog tužilaštva Goran Ilić ocenio je da je zahtev za zabranu pokreta "Levijatan", koji je on još jula 2023. godine podneo Ustavnom sudu, naišao na opstrukciju.
Komentari 6
amfilohije
Nasmejah
Hahaha
To mu je bio motiv da ozdravi......Bravo Tramp.....mozda ii tebi presidente pokloni serbiše penkalo...da ga cuvaš u "zelenom kredencu"
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar