Takođe, protiv dvadesetšestogodišnjeg muškarca iz okoline Šapca, podneta je krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično delo podstrekavanje na razbojništvo.
Đ.S. se sumnjiči da je 23. decembra, u okolini Šapca, maskiran ušao u kuću oštećenog, zadao mu više udaraca drvenom palicom i uzeo 8.600 dinara.
Sumnja se da su M. A. i još jedna osoba za kojom se traga imali saznanja za pripremanje ovog krivičnog dela.
Osumnjičenima Đ.S. i M.A. je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Šapcu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar