Na Kosovu još 363 slučaja korone, preminulo šestoro

U prethodna 24 sata na Kosovu je, kako je objavljeno danas, šest osoba umrlo od posledica korona virusa, pa je ukupan broj umrlih povećan na 1.405.
Na Kosovu još 363 slučaja korone, preminulo šestoro
Foto: Marija Erdelji
Testirano je ukupno 1.589 uzoraka, od kojih su 363 pozitivna na koronavirus.
 
U istom periodu izlečeno je 418 pacijenata, a ukupan broj izlečenih do danas je 48.990, dok je broj aktivnih slučajeva 5.103.
 
Ukupan broj pozitivnih slučajeva je 55.498 od 206.941 testirane osobe.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Studenti koji pešače ka Valjevu dočekani u Ubu

Studenti koji pešače iz Obrenovca ka Valjevu, na protest u subotu, 14. februara, kada se navršava šest meseci od policijske brutalnosti u ovom gradu, stigli su večeras u Ub gde će prenoćiti.

Vučić i Erdogan: Odnosi Srbije i Turske dobri

Predsednici Srbije i Turske, Aleksandar Vučić i Redžep Tajip Erdogan, ocenili su da su odnosi Srbije i Turske dobri i da se nadaju da će godišnja robna razmena Turske i Srbije dostići vrednost pet milijardi dolara.

Hoće li se predsednik ubuduće birati u Skupštini?

Građani Srbije krajem godine izlaze na birališta, glasaće za novi saziv parlamenta, ali je i dalje otvoreno pitanje da li će možda doći i do spajanja izbora, pa da se, osim poslanika, glasa i za predsednika države.