Sindikat: Četvrti incident u Krušiku ove godine, nebriga za bezbedenost radnika
06.12.2025.•
0
Asocijacija slobodnih i nezavisnih sindikata "Krušik" kritikovala je rukovodstvo te valjevske fabrike za proizvodnju odbrambene i civilne opreme zbog četvrtog ozbiljnog incidenta koji se dogodio u toj firmi ove godine.
Komentari 9
velja
Dragan
Zlaja
I oni pričaju o produžetku rada ugostiteljskih objekata do 22 h. Mani te se ljudi, nema još skoro kraja ovom ludilu.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar