Korona u Srbiji: Preminulo još 37 osoba, 2.069 novozaraženih

U poslednja 24 sata preminule je još 37 ljudi u Srbiji od posledica korona virusa, pa je ukupan broj žrtava povećan na 5.991, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs.
Korona u Srbiji: Preminulo još 37 osoba, 2.069 novozaraženih
Foto: 021.rs
Registrovana su 2.069 slučaja zaraze, a testirane su 10.262 osobe.
 
Na respiratorima je 218 pacijenata. U bolnicama je 6.879 ljudi.
 
U Srbiji je od početka epidemije potvrđeno 662.368 slučajeva infekcije. Testirano je ukupno 3.683.511 osoba.
 
Procenat smrtnosti je 0,9 odsto.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Vlasti Kosova: Izbegavajte putovanje kroz Srbiju

Vlasti Kosova ponovo su, nakon hapšenja još jednog kosovskog državljanina na srpskom graničnom prelazu ka Hrvatskoj, pozvale građane i pripadnike dijaspore da izbegavaju putovanje kroz Srbiju.

Vladimir Videnović izabran za gradonačelnika Zaječara

Konstitutivna sednica Skupštine Zaječara na kojoj je za novog gradonačelnika izabran Vladimir Videnović, nosilac liste "Ne damo Srbiju - Aleksandar Vučić" na lokalnim izborima koji su održani 8. juna, završena je jutros.