Na koronu su testirane 8.853 osobe, od kojih su 202 bile pozitivne.
Na respiratorima je 10 pacijenata. Ukupno su u bolnicama 323 osobe.
U Srbiji su od početka epidemije potvrđena 719.664 slučaja infekcije.
Podsetimo da je juče, od testiranih 8.969 osoba, pozitivno bilo 228. Tri obolela su preminula, a 11 pacijenata bilo je na respiratorima.
Do sada je preminulo 7.098 osoba, podaci su sa sajta Ministarstva zdravlja.
Procenat smrtnosti je 0,99 odsto.
Testirano je ukupno 4.600.110 osoba.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Ljilja.
-01.08 neka bude datum za potencijalni eskplicitni rast broja pozitivnih i priliva u bolnicama koji je sada vrlo mali broj.
Daleko je da pričamo o 31.08 kada se očekuje kako kažu vrhunac epidemije delta soja.
NP
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar