Ševkušić: Uskoro konkurs za Memorijalni centar žrtvama "Ribnikara"
03.05.2025.•
0
Članica radne grupe za izgradnju Memorijalnog centra za žrtve masovnog ubistva u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" Slavica Ševkušić izjavila je da će konkurs za taj centar biti uskoro raspisan.
Komentari 1
Da li
Aleksandar Vulin, veoma odgovoran covek, po recima predsednika, koji je tako drhtao prilikom otvaranja spomenika Stefanu Nemanji, kao i u postavljanju eksploziva u Jajincima je jedina licnost koja se pominje! Da li vi shvatate kakva vecnost postojanja ceka Aleksandra Vulina dok je ove vlasti, ako u zastiti institucije predsednika i njegove porodice bude isao tako daleko da lovi nase misli, nase zelje, nase reci i da nas jedno po jedno "razoruzava," uz komentar da drzava kaznjava zlo a nagradjuje dobro! A mozda se institucija predsednika vec navukla na takvu odbranu?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar