Kandidat saveta nacionalnih manjina: Iluzija je očekivati da REM "čini čuda" na medijskoj sceni
23.12.2025.•
0
Kandidat saveta nacionalnih manjina za člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Ištvan Bodžoni ocenio je danas da to telo ne može da "čini čuda".
Komentari 8
Dragan Francuska
Glasaj narode u Pirotu i u Srbiji i u Novom Sadu i u Vojvodini opet za 3 crvene,dva kila brašna i 2 čokolade.I zidni kalendar i za hemijsku olovku i upaljač.
...
pobogu
Ako ovi ne zavrse u zatvoru, to ce biti najveca sramota srpskog naroda oduvek.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar