Demonstranti postavili banere kod "ruske jelke", osobe u crnim jaknama ih cepale

Posle današnjeg skupa kod "ruske jelke" na Trgu republike u Beogradu, osobe u crnim jaknama pocepale su banere koje su postavili demonstranti.
 Demonstranti postavili banere kod "ruske jelke", osobe u crnim jaknama ih cepale
Foto: FoNet (Zoran Mrđa)
Skup je organizovalo Udruženje "Rusi, Ukrajinci, Belorusi i Srbi zajedno protiv rata".
Desetak aktivista ovog udruženja je izvelo performans, tako što su stali ispred jelke, držeći crne banere na kojima su crvenim slovima ispisana imena razorenih gradova u Ukrajini.
U toku akcije izbio je incident, kada je jedna muška osoba u crnoj jakni fizički nasrnula na učesnike skupa.
 
 
Policija nije reagovala.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Ssy

    14.01.2023 16:50
    @ Профа
    Pogledi su vam uskogrudi. Da li ste zaista profesor? Provokacija je ruska jelka na javnom mestu, u vreme napada na Ukrajinu.
  • Trt

    14.01.2023 10:54
    @Профа

    Tačno, krezubi rusofili provociraju stanovnike grada u koji su zalutali.
  • Профа

    14.01.2023 09:49
    Провоцирају Београђане и онда куку леле помагај полицијо!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija