VIDEO: Poslanik zaspao na sednici Skupštine

Poslanik PUPS-a Borislav Kovačević zaspao je na današnjoj sednici Skupštine Srbije, dok je govorila potpredsednica parlamenta Elvira Kovač.

Sednice Skupštine Srbije mahom su vrlo uzbudljive, prepune rasprava i prepucavanja između poslanika vlasti i opozicije, piše Nova.rs.

Današnja sednica je tokom prepodneva bila nešto mirnija nego jučerašnja.
Ministri Vlade Srbije i potpredsednici Skupštine obrazlagali su predloge zakona i sporazuma, koji su se danas našli pred poslanicima.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • roki

    22.04.2023 00:47
    više ima spavača u sns pa šta!
  • Dudule

    21.04.2023 20:22
    Cudno
    Zar kod Krkobabica ima spavaca .Sad mi je jasno zasto je u PUPS-u pristigao podmladak mladji Krkobabic koji bdi nad Beogradskim penzionerima ,daje im trinaestu penziju i besplatnu voznju .A poslanicima dobru dnevnocu za spavanje
  • Vlado

    21.04.2023 17:14
    Poslanika spava
    Bolje da spava nego da slusa nevaspitane I nekulturne poslanika "opozicije,".

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija