Pretpostavlja se da je značajan udeo u tome da u petak manje ljudi od očekivanog nevreme koje je pogodilo prestonicu.
Kako se videlo na kamerama iz Beograda, ali i u izveštavanju medija, deo okupljenih je počeo da odlazi sa skupa i pre nego što im se obratio glavni govornik Aleksandar Vučić.
U Fan klubu protesta, koji okuplja ljude koji broje prisutne na protestima, izračunato je i da je prošlog petka na protestu "Srbija protiv nasilja" bilo oko 60.000 ljudi.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 51
Procena iz vazduha
Petar
Stojan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar