Tema razgovora bila je Zajednica srpskih opština i bezbednost na Kosovu.
Kako je preneo portal Kosovo onlajn, predstavnici Srpske liste su na sastanku preneli stav srpske zajednice o političkoj i bezbednosnoj situaciji na Kosovu.
Oni su govorili o potrebi da se poštuju potpisani sporazumi, uključujući i dogovore o formiranju Zajednice srpskih opština, kao i o mapi puta za deeskalaciju situacije na severu Kosova.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Ssy
andrija
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar