"Medicinsko osoblje je potvrdilo njegovu smrt", rekao je portparol regionalne policije Đakovice Šeremet Eljezaj.
On je kazao da su policijske jedinice odmah reagovale, kao i da je obavešten i državni tužilac koji je izašao na mesto ubistva, uz konsultacije sa kojim se preduzimaju sve potrebne istražne radnje.
Potvrdio je da su uhapšene četiri osobe za koje se sumnja da su umešane u slučaj i da je oduzeto oružje kojim se sumnja da je izvršeno ubistvo.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar