On je to odbio, o čemu je sačinio službenu belešku, piše u tekstu koji će
nedeljnik NIN objaviti u sutrašnjem izdanju.
Kako je navedeno, NIN je imao uvid u tu službenu belešku u kojoj Milenković navodi da su mu advokat Predraga Koluvije, prvooptuženog u slučaju "Jovanjica", Vladimir Đukanović i vlasnik tabloida "Objektiv" Aleksandar Papić preko posrednika poslali poruku da navodno pregovaraju u ime predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
"Dana 21. juna 2022. oko 18-19 časova, kontaktiran sam od strane poznaničke veze koja mi je putem poruka, preko aplikacije 'Signal', rekla da treba da se vidimo da mi nešto prenese uživo. Oko 21 čas, sa istom sam se našao u blizini Novopazarske ulice u opštini Vračar", napisao je Milenković, u službenoj belešci, koji je otkrio aferu "Jovanjica".
Kako je naveo, "tom prilikom ista mi je rekla kako su je Aleksandar Papić, bivši najbiliži saradnik minista Nebojše Stefanovića i advokat Đukanović, inače advokat u postupku Jovanjica, poslali da popriča sa mnom, tačnije da su spremni na sve da urade u vezi sa napretkom u mojoj karijeri, da će mi dati 100.000 evra samo da se nađem sa njima i da se 'dogovorimo' kako dalje da postupamo u predmetu Jovanjica, kao i da svu odgovornost svalim na ministra odbrane Nebojšu Stefanovića".
"Takođe, preneseno mi je da se Papić i Đukanović predstavljaju kao pregovarači u ime predsednika Aleksandra Vučića. Takođe, imenovana mi je rekla da zna moj odgovor, ali da su je zamolili da mi prenese poruku - ponudu", naveo je Milenković u službenoj belešci.
On je objasnio šta se dalje dešavalo i da je odbio ponudu.
"Tom prilikom sam joj rekao da sam ja načelnik Odeljenja za borbu protiv droge i da mene ne zanimaju nikakvi pregovori i da pogotovo me ne zanima da govorim neistine po bilo kom osnovu", napisao je Milenković.
Tekst u celosti čitajte u sutrašnjem izdanju nedeljnika NIN.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 47
Изногуд
@pera nevera
Aleksej
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar