Brnabić je za televiziju Hepi rekla da se zna "gde je predviđeno mesto za tu zakletvu, zato što vas tu građani vide".
"Po prvi put u istoriji Srbije imate deo poslanika da izađu iz sale u hol, i tamo podnose zakletvu. Niko ne razume stepen nepoštovanja koji su Đilasova opozicija i Miloš Jovanović pokazali", kazala je Brnabić.
Upitana da prokomentariše rezoluciju Evropskog parlamenta o Srbiji, povodom zahteva za međunarodnu istragu u vezi izbora održanih 17. decembra prošle godine, ona je kazala da "teško može rečima da iskaže u kolikoj meri je ovo skandal za Evropski parlament, evroparlamentarizam i određene evropske institucije".
"Ovo je potpuni sumrak opozicije koja je lobirala da se ovakva rezolucija usvoji, što će biti koliko znam sutra", rekla je Brnabić.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 9
SRB-IN
Opozicionista
pajo patak
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar