Kako je objavio N1, Vučićević nije platio državi kaznu iz krivičnog postupka, koji je protiv njega pokrenula novinarka N1 Žaklina Tatalović.
Još u septembru 2021. godine Dragan J. Vučićević proglašen je krivim zbog krivičnog dela uvrede u produženom trajanju.
Kažnjen je novčano sa 200 hiljada dinara koje je bio dužan da uplati u budžet, ali to nije učinio.
Vlasnik Informera u aprilu prošle godine tvrdio je da upravo zbog tužbe novinarke N1 mora u zatvor.
Ispred CZ u Beogradu pokazivao je poziv za odsluženje kazne, koji međutim nije mogao da bude zbog tužbe Žakline Tatalović, jer je presuda po njenoj tužbi doneta tek 24. februara ove godine, naveo je N1.
Naime, Vučićević je prošle godine otišao u zatvor na osnovu neke druge presude, zbog kazne koju takođe nije platio.
Nakon jedne noći provedene u Centralnom zatvoru pušten je na slobodu, jer mu je kaznu, navodno, platila supruga.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 11
Već
Lošmi
Ko se zadnji smeje..
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar