U opoziciji se sve glasnije govori o potencijalnom bojkotu izbora u Beogradu.
Foto: 021.rs
Šta je plan posle bojkota, nije poznato. Takođe, nije poznato ni da li bojkot mogao da se "prelije" i na ostale gradove u Srbiji.
Slična situacija je bila i 2020. godine, a rezultat toga se najbolji vidi u Novom Sadu gde je Srpskoj naprednoj stranci omogućeno da samostalno formira vlast, iako to nisu učinili.
Ipak, opoziciju je u Skupštini grada činilo tek nekoliko odbornika.
U anketi nam recite šta vi, kao glasači, mislite o bojkotu izbora, a u komentarima obrazložite svoj stav.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Damjan Knežević iz "Narodnih patrola" uhapšen je zbog sumnje da je javno pozivao na obračun s ljudima koji borave u Pionirskom parku i obračun sa migrantima.
Radio-televizija Srbije raspisala je konkurs za imenovanje generalnog direktora ove javne medijske ustanove, objavljeno je na portalu RTS i u dnevnom listu Politika.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da misli da postoje šanse da Srbija uđe u Evropsku uniju (EU) do 2030. godine, ali da je prepreka tome rešavanje kosovskog pitanja.
Hrvatska policija odbacila je tvrdnje ministarke privrede Srbije Adrijane Mesarović da je na hrvatskoj granici prošla kroz "strašan tretman", dok je putovala u Banjaluku.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da neće biti nestašice naftnih derovata zbog uvođenja američkih sankcija Naftnoj industriji Srbije (NIS).
Danas su nepoznate osobe utrčale u Medicinsku školu na Zvezdari i napale učenika koji je povređen i prevezen u Urgentni centar, saopštilo je ministarstvo prosvete.
Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu ne poseduje nikakve informacije o istrazi protiv policajca koji je davao lažne informacije o zvučnom topu koju je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Radna grupa ProGlasa priprema mere za oporavak poljoprivrede koje bi trebalo da podstaknu dalju diskusiju i da pomognu političkim akterima da pripreme svoje platforme za naredne izbore, rečeno je na tribini te incijative
Policija je u blizini Kosjerića zaustavila studente koji pešače od Novog Pazara do Novog Sada. Nakon što su pretresli vozilo, studenti su nastavili put.
Inspekcija koja sprovodi kontrolu spaljivanja organskih ostataka nakon žetve otkrila je spaljivanje na oko 70 lokacija u 19 opština, saopštilo je Ministarstvo poljoprivrede.
Preduzeće "Beograd na vodi" dobilo je građevinsku dozvolu i podnelo prijavu radova za hotel od četiri zvezdice u oktobru, iako su radovi uveliko u toku, piše Nova ekonomija.
Nakon više od pola godine, Predrag Koluvija pojavio se na suđenju u objedinjenom postupku "Jovanjica", jer se zbog zdravstvenih problema nije pojavljivao na ročištima.
Generalni sekretar Evropske demokratske partije Sandro Goci ocenio je da su uvrede koje je predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio evroparlamentarcima uvreda za razum, demokratiju i sam srpski narod.
Komentari 61
Boro
kada će biti dobri uslovi?
za 200,300 godina kada nestanemo?
Boro
kada će biti dobri uslovi?
za 200,300 godina kada nestanemo?
Yo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar