On je uhapšen zbog sumnje da je izvršio teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja i da nije pružio pomoć licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.
On se sumnjiči da je 12. jula ove godine, u okolini Čačka, upravljajući "tojotom" udario šezdesetdvogodišnju ženu, a potom se udaljio sa mesta saobraćajne nezgode.
Šezdesetdvogodišnjakinja je sa teškim telesnim povredama zbrinuta u Opštoj bolnici u Čačku.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Mile
Mira
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar