Rzav je smanjio isporuku vode Čačku i drugim korisnicima sa tog vodosistema, zbog niskog vodostaja na vodozahvatu "Ševelj".
U Čačku će biti zabranjeno korišćenje vode iz vodovoda za polivanje parkova, vrtova, bašti, pranje ulica i vozila.
Javno komunalno preduzeće "Vodovod", u saradnji sa inspekcijskim službama, vršiće kontrolu i kažanjvati građane koji se ne budu pridržavali mera restrikcije vode.
Restrikcije vode u Čačku trajaće sve do stabilizovanja stanja na sistemu za vodosnabdevanje "Rzav", sa koga se taj grad snabdeva vodom.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
Gedza
Srećko
T
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar