Preventivno je, kako su naveli, zatvoren deo Nišavske ulice.
"U vreme kada se u fabričkom krugu osetio gas nije bilo radnika u pogonu. Odmah po obaveštenju na teren su izašli pripadnici Policijske stanice u Aleksincu i pripadnici vatrogasno spasilačke brigade", rekli su u niškoj policiji.
U toku je uviđaj koji treba da pokaže kako je došlo do curenja gasa.
Prema nezvaničnim informacijama, gas ističe iz podzemnog fabričkog rezervoara.
Kompanija "Gramer" proizvodi komponente i sisteme za unutrašnjost automobila, kao i sedišta za specijalna vozila.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
da, da
Pogodi ko je
curenje
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar