Zapalio dva automobila, oštetio 15 i ukrao alat i druge predmete

Beogradska policija je uhapsila O.I. (20) zbog sumnje da je rano jutros na parkingu u opštini Čukarica zapalio dva vozila.
Zapalio dva automobila, oštetio 15 i ukrao alat i druge predmete
Foto: 021.rs
Sumnja se i da je oštetio oko 15 vozila, pri čemu je iz nekih ukrao alat i druge predmete.
On je osumnjičen za izazivanje opšte opasnosti i za tešku krađu, saopštila je policija.
Određeno mu je zadržavanje do 48 časova i uz krivičnu prijavu biće priveden nadležnom tužilaštvu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Perišić pušten na slobodu

Nekadašnji načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije Momčilo Perišić pušten je na slobodu nakon što je odslužio više od dve trećine četvorogodišnje zatvorske kazne na koju je pravosnažno osuđen zbog špijunaže.