Na snimku se vidi i čuje kako studenti upravo uz ovu pesmu plešu.
Ona je šaljivo ostavila komentar: "Zabraniće me zato što pravim muziku za pobunu".
"Koncert u Srbiji, kada? Želim da vidim sve zemlje sveta", napisala je Azelija Benks.
Ona, inače, nije prva svetska muzička zvezda koja je na svojim društvenim mrežama podelila snimke sa protesta u Srbiji.
Kraljica pop muzike Madona je nakon blokade tri mosta u Novom Sadu objavila snima studenata uz poruku: "Moć jedinstva. Ono što mediji ne prikazuju jeste da svedočimo jednom od najvećih studentskih pokreta u regionu od 1968. Podržimo ujedinjenje širom sveta".
Studentske proteste su podržali i irski muzičar Bob Geldof, umetnica Marina Abramović, muzičar Manu Čao, kanadski glumac Rob Stjuart i drugi.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 6
Izvori
Podbarac
Naravno, jednaka zastupljenost svake političke stranke na apsolutno svim medijima takođe mora biti jedan od obaveznih uslova.
Ja bih još dodao, ne znam da li može po zakonu tako, da niko ko nema prebivalište u kontinuitetu 6 meseci u Srbiju, ne može da glasa na izborima.
Nastavite niz....
@Podbarac
Podsetiću KAMERE snimaju i time prebrojavaju broj izašlih glasača za ceo dan, ispred kamera se otvaraju kutije i prebrojavaju glasovi i potpisuje Zapisnik.
6 meseci posle izbora je na internetu dostupan snimak sa svakog glasačkog mesta svakom ko hoće da pogleda i to je to.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar