Počela prodaja karata za vozove od Petrovaradina i Zemuna do Bara

Počela je prodaja karata za sezonski dnevni i noćni barski voz, saopštio je "Srbijavoz".
Počela prodaja karata za vozove od Petrovaradina i Zemuna do Bara
Foto: 021.rs
Dnevni voz putovaće na relaciji Petrovaradin - Bijelo Polje - Bar od 13. juna, a iz Bara kreće od 14. juna, dok će noćni voz za Bar, u letnjem sastavu, u tom periodu voziti na relaciji Zemun - Beograd centar - Bar.
Putnicima koji rezervišu mesto po ceni od tri evra obezbeđena su mesta za sedenje u toku čitavog putovanja, navodi "Srbijavoz".
Cena vozne karte za drugi razred, na relaciji Petrovaradin - Bar je 26,80 evra, a na relaciji Zemun/Beograd centar - Bar 23,80 evra.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Samo pitam

    25.05.2025 09:06
    Hoće biti i autovoz iz Pezosa?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija