Milica Zavetnica priča o obmani birača, traži od studenata da saopšte imena sa liste

Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije Milica Đurđević Stamenkovski apelovala je da budu objavljena imena kandidata na najavljenoj studentskoj izbornoj listi.
Milica Zavetnica priča o obmani birača, traži od studenata da saopšte imena sa liste
Foto: 021.rs
Po njenim tvrdnjama, na listi studenata su i "sporni pojedinci koji su dokazano radili protiv države Srbije". 
 
"S obzirom na to da oni pretenduju da budu nosioci te studentske liste, sasvim sigurno je da će i kod poslednjeg naivnog pojedinca koji veruje da je ta lista neko političko osveženje doći do razuveravanja", kaže ministarka.
Po njenim rečima, u pitanju je obmana budućih birača.
 
Iako je prethodno rekla da su na studentskoj listi oni koji su "dokazano radili protiv države", ubrzo je sama sebi "upala u usta", pošto je navela i da "oni testiraju rejting studentske liste, a mi ne znamo ko je na njoj".
"Treba razotkriti svaku dilemu, to nije studentska lista, jer na njoj neće biti studenti, već određeni ljudi koji su im davali vetar u leđa i zadavali određene političke koordinate", zaključila je ona.
 
Inače, pokret Zavetnici Milice Đurđević Stamenkovski bio je godinama opozicija, ali se sve promenilo u februaru 2024. godine, kada je dotadašnja "Milica Lažljivica", kako je glasila negativna kampanja protiv nje, dobila poziv da se uključi u vlast koju predvodi SNS. 

Milica Zavetnica nije odolela zovu vlasti, pa je ubrzo i postala ministarka u Vladi Srbije.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Neo NSovac

    03.10.2025 10:29
    Ova je trocevka!
    Lično videh :)
  • Jova

    03.10.2025 07:54
    Gadura
    Milica lajavica! Bila je spremna da laje i laje sve dok nije zasela u ministarsku fotelju. Moral na nuli. Nije to nju bas briga. Njoj je vazna materijalna korist. Pevala bi ona i za drugu stranu, ako bi joj platili. Usput je nevaspitana i furala fazon laznog patriotizma , samo da bi ostvarila profit. Gadi mo se od pocetka, jer sam videla ko je.Bezobrazna radikalka!
  • Rale

    01.10.2025 17:14
    Ova nekom nesto da kaze?????
    A morala nema ni gram!!!!!
    Kako te bre nije sramora?????????????

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija