Lazović: Vlast se valja u blatu na proslavi Informera, privlači svoje radikalsko jezgro

Republički poslanik i kopredsednik Zeleno-levog fronta Radomir Lazović komentarisao je proslavu Božića u studiju Informera, na kojoj je državni vrh zabavljao Dragan Ašanin, osuđen za ubistvo.
Lazović: Vlast se valja u blatu na proslavi Informera, privlači svoje radikalsko jezgro
Foto: Screenshot (Instagram/informernovine)
Lazović je izjavio da "šenlučenje, degutantni i isfolirani pir na proslavi u studiju Informera nekom izgleda odvratno, ali da zapravo predsednik Srbije Aleksandar Vučić zna šta njegov verni birač zna i to mu daje".
"Oni se obraćaju svojim iskonskim glasačima, kojih još uvek ima puno, ali ne dovoljno za pobedu na izborima bez krađe. Ipak, Vučić mora prvo da stabilizuje tu bazu i on to  zna", rekao je Lazović za list Nova, povodom proslave na TV Informer u kojoj su učestvovali ministri i predsednica Skupštine Ana Brnabić.
Dodao je da "naprednjaci, kao što su se nekada odrekli radikalskog odela, da bi se predstavili umerenijim, prihvatljivijim široj javnosti i tako došli na vlast, sada su obrnuli proces, da bi sačuvali radikalsko jezgro, moraju pred njim da se valjaju u blatu".
 
"A što se ministara i poslušnika poput Vučićeve omiljene dvorske lude Ivice Dačića tiče, pa oni i glasaju i vesele se i plaču na komandu, tu nema ništa novo", istakao je Lazović.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Seka

    10.01.2026 15:15
    Ogledalo
    samog Vucica i njegove vlasti !!
    Sramnije ne moze biti !!
    Izgubice izbore !!
  • Damir

    10.01.2026 14:43
    Narodu
    Je lepo cim nista nemenja
  • Nemanja

    10.01.2026 14:19
    @Sh1

    Gde ćeš bolje preporuke?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

AMSS: Automobili na Batrovcima čekaju jedan sat

Auto moto savez Srbije (AMSS) je saopštio da automobili, na prelazu Batrovci sa Hrvatskom čekaju jedan sat da izađu iz Srbije, dok kamioni na prelazu Horgoš sa Mađarskom čekaju dva sata.