Slučaj "Senjak": Uhapšen konobar restorana zbog prikrivanja zločina

Konobar restorana "27" P. U. (20) uhapšen je u okviru istrage koja se vodi povodom teškog ubistva na Senjaku.
Slučaj "Senjak": Uhapšen konobar restorana zbog prikrivanja zločina
Foto: 021.rs
Kako je saopštilo Više javno tužilaštvo u Beogradu, u pitanju je konobar koji je, kako je utvrđeno u dosadašnjem toku istrage, bio na licu mesta u vreme izvršenja krivičnog dela.
On je to prvobitno negirao u iskazu koji je dao tokom informativnog razgovora sa policijskim službenicima.
"Sumnja se da je zajedno sa drugim osumnjičenim licima u ovom postupku učestvovao u radnjama koje su usmerene na prikrivanje teškog ubistva i počinilaca", navodi se u saopštenju.
 
Dodaje se da je P. U određeno zadržavanje do 48 časova zbog neprijavljivanja krivičnog dela i počinioca i zbog pomoći počiniocu posle izvršenog krivičnog dela.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Trta

    24.05.2026 15:06
    Kome dete da prijavi ???
    Ko god je sta prijavio, prijava pre dodje na ulicu nego u tuzilastvo ili sud. Dokaz vam je svako raspolaganje istraznim podatcima od strane Predsednika i tabloida. Samo neko bez pameti moze to dete da tereti.
  • Pajo

    24.05.2026 14:42
    omg
    A kome da prijavi? Kadija te tuzi kadija ti sudi... Verovatno bi i on zavrsio u nekom buretu...
  • Ocekivano

    24.05.2026 14:39
    Jadno dete :-( Sad ce da robija za sve njih. Ne bi me cudilo da njemu pripisu sve sto se izdesavalo u restoranu

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Čak 700.000 građana Srbije nema nijedan zub

Nevladina organizacija "Doktori protiv korpucije" upozorila je povodom Nedelje oralnog zdravlja, da je procenat odraslih koji imaju sve zube svega 8,3 odsto a da 11,1 odsto, što je 700.000 građana nema nijedan zub.