Srbijašume su poručile građanima da zaštite šume od požara tako što neće ložiti vatru u prirodi, bacati opuške i paliti korov.
Apel građanima upućen je i kako ne bi palili vatru na mestima koja nisu predviđena za to, kao i da ne spaljuju travu, biljni otpad i ne bacaju lako zapaljiv otpad u prirodu.
"Usled visokih temperatura, sušnog perioda i povećanog boravka ljudi u prirodi, rizik od izbijanja šumskih požara je izuzetno visok. Poziva sve građane da svojim odgovornim ponašanjem pomognu u očuvanju naših šuma", navode "Srbijašume".
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
Dexy
Crni humor
Osto'ja
Može i pelet da se proda a ne samo seći stabla!
Bogi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar