Dulić zamenik direktora banje u Vrdniku
Ona je objasnila da su Vlada Vojvodine i Sekretarijat za zdravstvo imenovali Dulića na to mesto jer se u toj specijalizovanoj ustanovi za rehabilitaciju ukazala potreba za zaposlenje doktora specijaliste ortopedije.
"Dulić će pre svega raditi kao doktor, a mesto zamenika direktora je protokolarno", objasnila je ona.
Direktor tog banjskog centra Nenad Oneščuk nije hteo da komentariše imenovanje Dulića, a sam Dulić nije hteo ni da potvrdi ni demantuje tu informaciju, navodi Kurir.
Član Predsedništva DS i bivši ministar za zaštitu životne sredine, rudarstvo i prostorno planiranje osumnjičen je za zloupotrebu službenog položaja u vezi sa izdavanjem dozvola za postavljanje optičkih kablova firmi "Nuba invest" na trasama državnih puteva.
Dulića je početkom oktobra policija u Subotici pokušala da privede, ali se on pozvao na poslanički imunitet, da bi se kasnije sam javio policiji i izjavio da nema nikakve veze s tim optužbama.
Komentari 43
:)
ju ju ju
Milka2
Ne mogu da verujem!
Ne mogu da verujem!
Ne mogu da verujem!
Pajtiću šta to radiš?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar