RHMZ upozorio na lokalne pljuskove i grmljavinu sutra u Vojvodini

Sutra se u Vojvodini očekuju lokalni pljuskovi i grmljavina.
RHMZ upozorio na lokalne pljuskove i grmljavinu sutra u Vojvodini
Foto: 021.rs
Zatim se u večernjim satima, najpre u zapadnoj Srbiji, a u toku noći i prekosutra, u ponedeljak očekuju i u ostalim krajevima južno od Save i Dunava, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Najniža temperatura biće od 16 stepeni do 18, a najviša dnevna oko 30 stepeni. 
U ponedeljak u Vojvodini prestanak padavina uz delimično razvedravanje. U ostalim krajevima promenljivo oblačno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, koji će u zapadnim, centralnim i južnim krajevima lokalno biti obilniji.
 
Uslediće promenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima i postepeno toplije, a samo još ponegde u utorak u jugozapadnoj, centralnoj i južnoj Srbiji kratkotrajna kiša ili pljusak.
 
U Novom Sadu u ponedeljak prestanak padavina uz delimično razvedravanje i umeren i jak severni i severoistočni vetar. Od utorka promenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima uz postepeni porast temperature.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Prokopije

    02.09.2023 14:44
    Ne samo u Vojvodini,vec u celoj Srbiji.Taj ciklon se formira kod Kanarskih ostrva,zahvata rub Afrike,Sredozemno more i celokupan Balkan.To je 5 reon gde se formiraju cikloni na istocnoj strani Atlantika.Ovaj od Kanarskih ostrva krecuci se na isok zahvata Mediteransku
    Evropu,Sredozemno more i rub Afrike do Tunisa.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina