Koaliciju će činiti Stranka slobode i pravde, Nova demokratska stranka Srbije, Pokret slobodnih građana, Pokret obnove kraljevine Srbije, Pokret za preokret, Udruženi sindikati Srbije Sloga, pokret Budi Heroj i Promene u fokusu – PUF.
Kako je saopšteno, "Zrenjanin se ujedinio, iako ideološki gledano, na različitim stranama, stranke, pokreti i udruženja građana su pronašli najbolji model koji ima za cilj rušenje vlasti koja već 12 godina urušava život građana".
"Razumemo svačije razloge i poštujemo sve odluke, ali bez učestvovanja na ovim izborima grad bi se prepustio istim onim koji su doveli do toga da je za 10 godina vlasti SNS u Zrenjaninu grad izgubio više od 16.000 stanovnika", navodi se u saopštenju.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Viktor
Podrška
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar