Vlasniku pasa koji su usmrtili ženu u Neštinu zabranjeno komuniciranje sa svedocima

Osnovni sud u Bačkoj Palanci odredio je meru zabrane komuniciranja sa svedocima D.T, vlasniku pasa koji su 23. jula u Neštinu usmrtili ženu koja je ušla u dvorište osumnjičenog.
Vlasniku pasa koji su usmrtili ženu u Neštinu zabranjeno komuniciranje sa svedocima
Foto: 021.rs
Tužilaštvo je prethodno predložilo određivanje pritvora osumnjičenom kako ne bi uticao na svedoke, ali mu je sud izrekao meru zabrane prilaženja, sastajanja ili komuniciranje sa licima koja će u daljem toku postupka biti ispitana u svojstvu svedoka.
Osumnjičeni je prethodno na saslušanju izneo odbranu.
On je osumnjičen za izvršenje krivičnog dela teško delo protiv opšte sigurnosti u vezi sa krivičnim delom izazivanje opšte opasnosti.

Kako se sumnja, žena je 23. jula oko 17 časova ušla u dvorište osumnjičenog, gde su je napala i usmrtila dva psa, rase bernandinac.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Marija

    25.07.2025 20:14
    Bernadinac opasan pas?!
    Ljudi, pogledajte karakteristike psa rase bernadinac! Oni su krupni i veliki ali su sve samo ne opasni! Ne znam sta se desilo, ali je najprirodnija stvar na svetu da pas cuva svoju teritoriju... Kako i zasto je doslo do tragedije ne znam, ali po prirodi stvari to su izuzetno pitimi psi.
  • Шјор Шиме

    25.07.2025 18:58
    Osto'ja
    Неко је већ предложио:
    За одређене комшије прво курс, па дозвола за улазак у моју авлију.
  • A1

    25.07.2025 18:01
    Jadna žena
    Mora se revidirati zakon o čuvanju opasnih ljubimaca, ako takav uopšte postoji. Istraga mora biti detaljna. Moraju se kontrolisati vlasnici potencijalno opasnih pasa uz primerne kazne ako su potrebne.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Uručenjem nagrada zatvoren Festival na Paliću

Uručenjem festivalskih priznanja i projekcijom filmova "Ej, salaši" Maje Uzelac i "Samo mi reci da me voliš" An Le Ni, na Letnjoj pozornici na Paliću završen je 32. Festival evropskog filma Palić.