Vojska se izvinila jer je pilot nacrtao penis na nebu
Američka mornarica ocenila je danas kao "neprihvatljiv" pijani humor jednog pilota koji je tokom treninga kondenzacionim tragovima aviona na nebu 'nacrtao' džinovski penis.
Stanovnici malog grada Okanogan u državi Vašington su juče u neverici posmatrali kako jedan od aviona iz obližnje baze počinje da leti neobičnom putanjom.
Jedna žena se žalila lokalnoj televiziji, a televizija je zatim zatražila reakciju vojnih vlasti. U saopštenju mornaričkog vazduhoplovstva se navodi da manevar "nije imao trenažnu vrednost" i da će "posada biti pozvana na odgovornost".
"Mornarica očekuje od svojih posada da ispune najviše standarde i smatramo to apsolutno neprihvatljivim", piše u saopštenju. Incident se brzo proširio društvenim mrežama i privukao pažnju medija u vreme lavine otkrića o seksualnom uznemiravanju i nasilju.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti
Otkriće u španskim planinama: Praistorijski ljudi živeli na visini za koju se verovalo da je nenastanjiva
02.06.2026.•
0
Misteriozno drevno naselje otkriveno je na iznenađujuće velikoj visini u španskim Pirinejima, piše Science Focus.
VIDEO: Đoković sa ćerkom zaplesao uz "Bangaranga": Snimak postao viralan zbog evrovizijskog hita
28.05.2026.•
2
Video snimak Novaka Đokovića i njegove ćerke Tare postao je viralan na društvenim mrežama nakon što su zajedno zaplesali uz ovogodišnji evrovizijski hit "Bangaranga".
Zašto lenjir ima prazan prostor pre nule? Odgovor je jednostavniji nego što mislite
27.05.2026.•
9
Možda o tome nikada niste razmišljali, ali veliki deo interneta aktivno se pozabavio jednim naizgled jednostavnim pitanjem: čemu služi ona prazna traka pre broja nula na početku lenjira?
Komentari 5
urac vrhovni vodja
107 ap(s)
ime
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar