Izvesni Aron O'Haloran je vozio po šinama skoro kilometar i izazvao kašnjenja na železničkoj liniji od osam sati da bi na kraju završio s kaznom zatvora u trajanju od 15 meseci.
Ludosti O'Halorana na deonici pruge između stanica Dadstona i Astona u Birmingemu (Engleska) od 9. maja, koje su uhvaćene snimcima kamera, nanele su štetu veću od 25.000 evra, saopštila je britanska saobraćajna policija (BTP).
Porota je 32-godišnjaka iz Hendsvorta u Birmingemu proglasila krivim za ugrožavanje ljudi na železnici, opasnu vožnju, vožnju dok je isključen iz saobraćaja i za korišćenje vozila bez osiguranja.
Osuđen je na zatvorsku kaznu u trajanju od 15 meseci te je isključen na dve godine iz saobraćaja.
Policajac je na sudu rekao da je automobil zatečen napušten i parkiran preko koloseka. Iako je O'Haloran pobegao s mesta događaja, ostao mu je mobilni u automobilu koji je pronašla policija tako da njegove tvrdnje na sudu da to nije bio on nisu uvažene.
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Satirična peticija kojom se Danska poziva da "kupi" Kaliforniju prikupila je više od 280.000 potpisa kao odgovor na ponovljene izjave američkog predsednika Donalda Trampa o nameri da SAD preuzmu Grenland, piše Njuzvik.
Arheolozi su u blizini Kopenhagena, u moreuzu Eresund koji povezuje Baltičko more i Kategat, otkrili ogromnu olupinu srednjovekovnog trgovačkog broda, najveću do sada pronađenu iz tog perioda.
Startap za korišćenje galaktičkih resursa GRU otvorio je internet stranicu za onlajn rezervacije za smeštaj u hotelu na Mesecu počev od 2030. godine, prenosi portal za vesti iz oblasti tehnologije i nauke Ars tehnika.
Misteriozni dobitnik lutrije još nije preuzeo nagradu od 10.633.323 funti (približno 12,2 miliona evra), a pobedu je ostvario tiket kupljen u Beksliju, predgrađu Londona.
Liderka opozicije u Venecueli Marija Korina Mačado izjavila je da je predsedniku SAD Donaldu Trampu uručila Nobelovu nagradu za mir koju je dobila 2025. godine za borbu za demokratiju u Venecueli.
Južnokorejski predsednik Li Džae Mjung poklonio je tokom nedavne posete Japanu premijerki Sanae Takaiči bubnjeve proizvedene u Južnoj Koreji, saopštio je Kabinet predsednika.
Stanovnici ruskog lučkog grada Murmanska okupili su se danas na brdu Solnečna Gorka, kako bi videli prvi izlazak sunca posle polarne noći koja je trajala 40 dana.
Upravo ste oprali zube, osećate se osveženo i spremni ste da legnete u krevet. Uzimete gutljaj vode - ali voda je ledeno hladna, a sledeći udah deluje sveže i oštro.
Autobus koji je "zaglavljen" u zgradi u Meixin Red Wine Townu, u jugozapadnoj kineskoj opštini Čongking, nedavno je postao viralan, privlačeći mnoštvo posetilaca željnih da svedoče neobičnom prizoru.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar