Mesi kupio 35 zlatnih ajfona za ekipu sa kojom je osvojio SP, platio ih 200.000 evra

Argentinski fudbaler Lionel Mesi kupio je 35 zlatnih ajfon telefona za ekipu sa kojom je u decembru osvojio Svetsko prvenstvo u Kataru.
"Lionel nije samo najbolji igrač svih vremena (GOAT), već je jedan od najvernijih kupaca IDESIGN GOLD. On nas je kontaktirao nekoliko meseci posle finala Svetskog prvenstva i rekao da želi poseban poklon za sve igrače i članove ekipe kako bi proslavili neverovatnu pobedu, ali nije želeo uobičajene poklone ili satove. Zbog toga sam predložio zlatne ajfone sa ispisanim imenima i njemu se dopala ideja", rekao je izvršni direktor IDESIGN GOLD Ben Lajons za San.
Kako su preneli mediji, naručeno je 35 zlatnih ajfona, a Mesi je platio 200.000 evra.
Mesi je u decembru sa Argentinom prvi put u karijeri osvojio Svetsko prvenstvo, na kome je proglašen za najboljeg igrača turnira. On je dobio i nagradu za najboljeg igrača sveta za 2022. godinu u izboru Međunarodne fudbalske federacije (Fifa).
  • A ne

03.03.2023 03:59
    @djordje
    To bi bilo tako da imaš 30 unuka i da si kupio 30 telefona za 166 dinara po komadu tj. 5000 ukupno. Za 5000 ne možeš kupiti ni 30 bureka.