Uhapšena trojica osumnjičenih za prevare

Policija je uhapsila D.M. (1978) iz Nove Pazove, kao i D.T. (1974) i G.Đ. (1968), obojica iz Novog Sada, koji su osumnjičeni za prevare.
Uhapšena trojica osumnjičenih za prevare
Foto: 021.rs
Sumnja se da je D.M, u dogovoru sa dvojicom Novosađana, tokom prošle i ove godine, u Bajinoj Bašti, Novom Sadu i Vrnjačkoj Banji, lažnim predstavljanjem da je odgovorno lice privrednih društava iz Sombora, Beograda i Novog Sada, pravio lažne i-mejl adrese sa podacima tih firmi.
 
Nakon toga je, kako se sumnja, mejlovima poručivao robu od različitih privrednih društava, dovodeći u zabludu odgovorna lica tih firmi. Nakon postignutog dogovora, angažovao je transport poručene robe i njenu prodaju različitim osobama za gotov novac, čime je sebi i drugim osumnjičenima pribavio imovinsku korist u iznosu od oko 5.697.000 dinara.
 
Takođe, policija je pretresom stanova osumnjičenih D.T. i G.Đ. našla manju količinu kokaina.
 
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužilaštvu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Učim nemački

    25.05.2019 03:32
    ne treba naslov vec pasoš
    Ne gine im nanogica barem nedelju dana.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Hronika