Muškarac teško povređen u udesu na autoputu kod Šangaja

Pedesetpetogodišnji muškarac teško je povređen u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila juče, oko 16:30 časova, na autoputu Novi Sad-Beograd.
Muškarac teško povređen u udesu na autoputu kod Šangaja
Foto: 021.rs
Nezgoda se dogodila na autoputu u smeru ka Beogradu, kod izlaza za Šangaj. 
 
"Ustanovljena je teža povreda, ali je muškarac u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar na hirurgiju", kažu u Hitnoj pomoći za 021.rs.
 
Do nezgode je došlo nakon što je vozilo povređenog izletelo sa autoputa, prilikom čega nije bilo kontakta sa drugim vozilom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Hronika