Oko 16:30h, u Partizanskoj ulici, kod broja 47, u sudaru dva vozila lakše je povređen jedan muškarac.
Kako za 021.rs kaže doktor Zoran Krulj iz Hitne pomoći, muškarac je zbrinut na licu mesta i dat mu je uput za dalju dijagnostiku u Kliničkom centru Vojvodine, ako bude bilo potrebe.
Na uglu Bulevara oslobođenja i Bulevara kralja Petra, oko 20:30 časova, oborena je žena stara 55 godina koja je išla peške.
Ona je zbrinuta na licu mesta i prevezena u Urgentni centar.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar