Jedan mladić je povređen oko 13.25h, kada je automobil sleteo s puta.
To se dogodilo na putu za Čenej, kod restorana "Bulać".
Portparol Hitne pomoći, doktor Zoran Krulj kaže za 021.rs da je povređen 23-godišnji mladić, koji je zbrinut i prevezen u Urgentni centar, na hirurgiju.
Samo desetak minuta kasnije, oboren je pešak na uglu Bulevara Jaše Tomića i Bulevara oslobođenja.
Ekipa Hitne pomoći je zbrinula povređenu 19-godišnju devojku i prevezla je na hirurgiju Urgentnog centra.
Žena stara 49 godina povređena je u sudaru dva vozila koji se oko 14.30h dogodio na uglu ulica Cara Dušana i Teodora Pavlovića.
I ona je, nakon ukazane pomoći, prevezena na hirurgiju Urgentnog centra.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
/
juce je jedan poginuo i ovi i dalje nastavljaju sa srbizmom u glavi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar