Kako su saopštili "Putevi Srbije", zbog saobraćajne nezgode kod Novih Banovaca, u smeru ka Beogradu, saobraćaj se odvija preticajnom trakom.
Takođe, u smeru ka Beogradu, kod petlje Stara Pazova, zbog nekoliko saobraćajnih nezgoda saobraćaj se odvija usporeno.
Jutros se na auto-putu bila velika magla, koja je jedan od potencijalnih razloga za udese.
U međuvremenu, magla je nestala i vidljivost je normalna.
"Javnost će biti blagovremeno obaveštena o normalizaciji saobraćaja. Molimo učesnike u saobraćaju da prilagode brzinu kretanja uslovima na putu", dodaju u "Putevima Srbije.
Za sada nema informacija o povređenima.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 6
Stohadin
Izbrojao 7 udesa zasebnih.Možda je bio i koji više nažalost.
Vraćao se iz BG jutros.
Goran NS
dakle nije i u ovom slucaju kriv NEKO DRUGI
Suština
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar