Zrenjaninac u Novom Sadu dilovao kokain
19.01.2026.•
2
Novosadska policija uhapsila je D. Ž. (18) iz Zrenjanina zbog trgovine drogom.
Ovih 12 tadašnjih zatvorenika tereti se za iznudu počinjenu prema drugim zatvorenicima u tom periodu, piše Dnevnik.
Razlog za odlaganje suđenja i zakazivanje novog termina je to što nisu privedena dvojica optuženih i dvojica oštećenih iz Kazneno-popravnog zavoda u Sremskoj Mitrovici, koji su tamo na izdržavanju kazne.
Naredno ročište zakazano je za 19. septembar.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
N
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar