Doktorka Hitne pomoći Nikolina Marić kaže za 021.rs da je do nezgode u kojoj je povređen biciklista došlo nešto pre 22 sata, na uglu Bulevara Mihajla Pupina i Modene.
U nezgodi je oboren dvadesetpetogodišnji mladić, kojem je ukazana pomoć.
Nedugo zatim dogodio se i sudar u kružnom toku na Bulevaru Evrope, kod Lidla.
U sudar je povređena tridesetogodišnja žena.
Obe povređene osobe su zbrinute na licu mesta, nakon čega su prevezene u Urgentni centar.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Надриписар овдашњи
Biciklista
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar