Mladić pao sa bicikla na Salajci: Prevezen na hirurgiju Urgentnog centra

Mladić star 27 godina povređen je sinoć prilikom pada sa bicikla na Salajci.
Mladić pao sa bicikla na Salajci: Prevezen na hirurgiju Urgentnog centra
Foto: 021.rs
Kako je za 021.rs rekao portparol Hitne pomoći dr Zoran Krulj, njihova lekarska ekipa je intevenisala u 20.11 časova u Dositejevoj ulici.
Na toj lokaciji mladić star 27 godina pao je sa bicikla.
On je zbrinut na licu mesta i u svesnom stanju prevezen na Hirurgiju Urgentnog centra Kliničkog centra Vojvodine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

udes

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Hronika